Olej z konopi w walce z rakiem

Czym jest olej z konopi i w jakim celu się go stosuje? Olej stosuje się w leczeniu nowotworów ale także innych dolegliwości. Niestety jak się okazuje wiele osób, które przychodzą po pomoc ma już zniszczony organizm przez stosowanie konwencjonalnych metod leczenia.

Jak się okazuje u nich proces leczenia jest trudniejszy. Gdy jest już za późno na wyleczenie nowotworu stosując olej można sobie przedłużyć życie oraz zdecydowanie zmniejszyć przykre dolegliwości. Efektem może być zmniejszenie bólu i lepszy apetyt oraz samopoczucie. Dodatkowo składniki oleju sprawiają, że regenerowane są te narządy, które są w organizmie potrzebne do życia.

Opis działania

Po zastosowaniu tego medykamentu trzeba się spodziewać, że pojawi się senność i chęć odpoczynku. Jest to element leczenia. W ciągu godzinny odczuwa się relaks. Z takim uczuciem nie powinno się walczyć. Powinno to zniknąć po około miesiącu od pierwszego użycia. Jeśli stosowano wcześnie chemioterapię na pewno warto stosować w przypadku olejku większą dawkę. Dawka ta będzie zmniejszać ból jaki wiąże się z chemioterapią oraz sprawi, że łatwiej będzie przebiegać regeneracja organizmu. Dawkowanie Pełna kuracja powinna trwać 90 dni i w tym czasie powinno się spożyć 60 ml olejku. Gdy nowotwór jest szczególnie silny powinno się powtórzyć jeszcze raz 60 ml. Dla osób chorych terminalnie, które nie mają z tym do czynienia najlepiej rozpocząć leczenie od 2-3 kropel dziennie. Gdy nie miało się wcześniej kontaktu z olejkiem można spożywać na początek nawet ¼ ziarenka ryżu. Po każdych czterech dniach będzie można zwiększać dawkę osiągając maksymalnie 1 ml dziennie. Oczywiście wszystko zależeć będzie także od tego w jakim stanie jest dany organizm. W ten sposób zwiększając dawkę można przyzwyczaić organizm do spożywania olejku. Jak budować tolerancję? budując tolerancję należy zwiększą dawkę co około 3-4 dni lub 4-5 dni, gdy nie bierze się chemii. Tolerancję można zbudować w ciągu około miesiąca, potem zaczyna się prawdziwa terapia.